top

REZULTATE CONCURSUL NAT "NICHITA STANESCU" 2011

Crează un subiect nou Răspunde la subiect Pagina de start a forumului EdituraStef.com | Concursuri    Pagina 1 din 1

Mar Mar 29, 2011 6:28 pm MesajTitlul subiectului: REZULTATE CONCURSUL NAT "NICHITA STANESCU" 2011
Dragan Nedelcu
Site Admin


Data înscrierii: 05/Ian/2007
Mesaje: 35
Locație: Dr. Tr. Severin

Răspunde cu citat (quote)

CONCURSUL NAȚIONAL DE CREAȚIE LITERARĂ
,,NICHITA STĂNESCU;
Anul III APRILIE 2011
CONCURS INREGISTRAT C.A.E.N.; M.E.C.T.S. secția F 3, poziția 24


CLASAMENT
INVATAMANT PRIMAR
POEZIE
Locul I

Axinia Daria Stefania - Sc."Buica Ionescu", Glodeni, DB
Rentea Maria Jasmina - Sc.cu cls.I-VIII Budesti, Valcea
Ignat Miruna - C.N."Roman-Voda", Roman,NT
Saviuc Bianca - Sc.cu cls I-VIII Nr.7"Al.I.Cuza" Dorohoi
Barbu Adelaida - CN"Carol I" Craiova
Ciusdic Milan Alexandru - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita
Locul II
Iacob Sorina - Lic.T."Traian Lalescu" Resita
Locul III
Gheorghe Merve - Sc.cu cls.I-VIII Budesti, Valcea
Negoita Adina - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita
Ciobanu Elena - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita
Burileanu Ana Iulia - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita
Foltun Samuel - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita
Mentiune
Turcus Darius Florin - Sc.Gen."Pavel Covaci" Macea Arad
PROZA
Locul I

Dan Daria Stefana - Sc."matei Basarab" Targoviste
Rascota Roxana - Sc.cu cls.I-VIII"C-tin Negreanu" Tr.Sev.
Locul II
Birlan Marta Gabriela - Sc."matei Basarab" Targoviste
Altindis Hatice - Sc."N.Tonitza" Constanta
Mitroi Alexandru Ioan - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita
Locul III
Mangu Razvan Gabriel - Sc."matei Basarab" Targoviste
Caisan Denisa - Sc.nr.27"Principesa Ileana" Bucuresti
Tucanu Iustina - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita
Mentiune
Ghita Diana - Sc."N.Tonitza" Constanta
Wolf Raul Rafael - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita
Iacob Sorina - Lic.T."Traian Lalescu" Resita
ESEU
Locul I

Potocean Teodora Aurora - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita

INVATAMANT GIMNAZIAL
POEZIE
Locul I

Patrichi Monica - Sc.Gimnaziala nr.11"M.Sadoveanu" Galati
Locul II
Rusu Violeta - Sc.nr.2"Sf.Stelian" Umbraresti-Deal GL
Locul III
Tiron Laura - Sc.nr.2"Sf.Stelian" Umbraresti-Deal GL
Lupu Loredana - Sc.nr.24"Sf.Gheorghe"Craiova
Popa lavinia - Sc.nr.24"Sf.Gheorghe"Craiova
Mentiune
Maravela Ioan - Sc Gimnaziala Nr.1 Mastacani
Deaconu Madalin - Lic.T."Henri Coanda" Craiova
Draghici Mihaela - Sc.cu cls.I-VIII nr.2 Cernavoda CT
PROZA
Locul I

Albastroiu Andreea - CN"Elena Cuza" Craiova
Zibileanu Iuliana - CN"Costache Negri" Galati
Tranca Adriana mariana - Sc.cu cls.I-VIII nr.16 Craiova
Nedelcu Stefania Adela - Lic.Ped."St.Odobleja" Tr.Sev
Hristu Adelina Petruta - Sc.cu cls.I-VIII nr.2 Cernavoda CT
Locul II
Stoleru Ingrid - CN Iasi
Locul III
Galesanu Maria Denisa - Sc.nr.16 "Jose Marti", Bucuresti Sect.2
Cobirjala Anca Maria - SC.nr.37 "Mihai Eminescu"Craiova
Arsenie Mihaela Consuela - Sc.cu cls I-VIII"G.Enescu"Navodari CT
Mentiune
Dumitrel Andreea Izabela - Sc.cu cls.I-VIII nr.16 Craiova
ESEU
Locul I

Polodeanu Raluca Maria - CN"Costache Negri" Galati
Locul II
Stan Elena - Sc.cu cls.I-VIII, Costesti, BZ
Locul III
Ciurescu Alexandra Catalina - CN"Costache Negri" Galati

INVATAMANT LICEAL
POEZIE
Locul I

Farcas Alexandru Emil - CN"M.Eminescu" Satu Mare
Locul II
Sestac Teodor Bogdan - CN"Dragos Voda" Campulung Moldovenesc
Locul III
Lohan Petra - CN"M.Eminescu" Satu Mare
Ambarus Gabriel Cristian - Cn"Cuza Voda" Husi
Stavrositu Mirela - CN"Iulia Hasdeu" Bucuresti
Mentiune
Baluta Andra Roxana - CN "Fratii Buzasti"Craiova
Soos Andreea - GS Bratianu Dragasani
Soos Daniela Damaris - GS Bratianu Dragasani
PROZA
Locul I

Paputa-Dutu Carmen - CN"M.Eminescu" Satu Mare
Farcas Lisa - CN"O.Goga" Sibiu
Locul II
Popa Andreea - CN"O.Goga" Sibiu
Locul III
Savu Denisa - CN"O.Goga" Sibiu
Iliescu Andreea Corina - GS Bratianu Dragasani
Mentiune
Ghebenei Ana Maria - CT Ind.Alim."Terezianum" Sibiu
ESEU
Locul I

Andrei Raluca Elena - CN"Cuza Voda" Husi
Locul II
Lohan Petra - CN"M.Eminescu" Satu Mare
Locul III
Tataruca Munteanu Andrada - CN"Costache Negri" Galati
Mentiune
Baluta Andra Roxana - CN "Fratii Buzasti"Craiova





REZULTATE
INVATAMANT PRIMAR

NOTA - Cls - Numele si prenumele - Scoala - Coordonator
POEZIE
10 - II - Axinia Daria Stefania - Sc."Buica Ionescu", Glodeni, DB - Viorica Milea
10 - I - Rentea Maria Jasmina - Sc.cu cls.I-VIII Budesti, Valcea - Pircan Ioana
10 - III - Ignat Miruna - C.N."Roman-Voda", Roman,NT - Cojocaru Anisoara
10 - III - Saviuc Bianca - Sc.cu cls I-VIII Nr.7"Al.I.Cuza" Dorohoi - Danila Elena/Lupu Dorina
10 - IV - Barbu Adelaida - CN"Carol I" Craiova - Bratan Elena
10 - IV - Ciusdic Milan Alexandru - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita - Jurca Eufemia
9,5 - II - Iacob Sorina - Lic.T."Traian Lalescu" Resita - Izverceanu Elena
9 - I - Gheorghe Merve - Sc.cu cls.I-VIII Budesti, Valcea - Pircan Ioana
9 - IV - Negoita Adina - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita - Dragila
9 - III - Ciobanu Elena - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita - Fetescu Florica
9 - III - Burileanu Ana Iulia - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita - Brebenatiu Mariana
9 - I - Foltun Samuel - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita - Popescu Marioara
8,5 - IV - Turcus Darius Florin - Sc.Gen."Pavel Covaci" Macea Arad - Nicola Gabriel
8 - IV - Aparaschivei Ioana Diana - Sc.cu cls I-VIII Nr.7"Al.I.Cuza" Dorohoi - Ursulica Ana Maria
8 - III - Livinschie Irina - Sc.cu cls I-VIII Nr.7"Al.I.Cuza" Dorohoi - Danila Elena/Lupu Dorina
8 - I - Wolf Raul Rafael - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita - Popescu Marioara
8 - III - Dumitras Rares - Sc.cu cls I-VIII Nr.7"Al.I.Cuza" Dorohoi - Danila Elena/Lupu Dorina
8 - III - Cornescu Andrei - Sc.cu cls I-VIII Nr.7"Al.I.Cuza" Dorohoi - Danila Elena/Lupu Dorina
8 - IV - Dorohoncianu Stefania Magdalena - Sc.cu cls I-VIII Nr.7"Al.I.Cuza" Dorohoi - Ursulica Ana Maria
8 - I - Anitei Gratiela - Sc.cu cls.I-VIII Budesti, Valcea - Pircan Ioana
8 - I - Badea Marian Daniel - Sc.cu cls.I-VIII Budesti, Valcea - Pircan Ioana
8 - III - Puscasu Cezar - Sc.cu cls I-VIII Nr.7"Al.I.Cuza" Dorohoi - Danila Elena/Lupu Dorina
8 - III - Bobeica Madalin - Sc.cu cls I-VIII Nr.7"Al.I.Cuza" Dorohoi - Danila Elena/Lupu Dorina
8 - II - Neagoe Anca Nicoleta - Sc.cu cls I-VIII"N.Tonitza" CT - Babascu Elena
8 - III - Ciurea Ioana - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita - Fetescu Florica
8 - IV - Rodila Andrei Ioan - Sc.Gen."l.Rebreanu"Beclean BN - Pop Delia
7,5 - III - Moga Andreea - Sc.cu cls I-VIII Nr.7"Al.I.Cuza" Dorohoi - Danila Elena/Lupu Dorina
7 - II - Tudorache Catalina Florentina - Sc."N.Tonitza", Constanta - Babascu Elena
7 - III - Pintilie Irina - Sc.cu cls I-VIII Nr.7"Al.I.Cuza" Dorohoi - Danila Elena/Lupu Dorina
7 - III - Manole Antonie - Sc.cu cls I-VIII Nr.7"Al.I.Cuza" Dorohoi - Danila Elena/Lupu Dorina
7 - II - Petrica Andra Elena - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita - Ciontu Maria
6 - III - Husoschi Daria - Sc.cu cls I-VIII Nr.7"Al.I.Cuza" Dorohoi - Danila Elena/Lupu Dorina
6 - III - Smalbergher Alexandra - Sc.cu cls I-VIII Nr.7"Al.I.Cuza" Dorohoi - Danila Elena/Lupu Dorina
5 - III - Popa Isabela - Sc.cu cls I-VIII Nr.7"Al.I.Cuza" Dorohoi - Danila Elena/Lupu Dorina
5 - III - Damian Roxana - Sc.cu cls I-VIII Nr.7"Al.I.Cuza" Dorohoi - Danila Elena/Lupu Dorina
PROZA
10 - III - Dan Daria Stefana - Sc."matei Basarab" Targoviste - Vaduva Elena
10 - III - Rascota Roxana - Sc.cu cls.I-VIII"C-tin Negreanu" Tr.Sev. - Amzoi Eleonora
9,5 - III - Birlan Marta Gabriela - Sc."matei Basarab" Targoviste - Vaduva Elena
9,5 - IV - Altindis Hatice - Sc."N.Tonitza" Constanta - Chiru Alina
9,5 - IV - Mitroi Alexandru Ioan - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita - Nitoiu Aurica
9 - III - Mangu Razvan Gabriel - Sc."matei Basarab" Targoviste - Vaduva Elena
9 - III - Caisan Denisa - Sc.nr.27"Principesa Ileana" Bucuresti - Cozac Cristina
9 - III - Tucanu Iustina - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita - Mregea Mihaela
8,5 - IV - Ghita Diana - Sc."N.Tonitza" Constanta - Chiru Alina
8,5 - I - Wolf Raul Rafael - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita - Popescu marioara
8,5 - II - Iacob Sorina - Lic.T."Traian Lalescu" Resita - Izverceanu Elena
8 - III - Bogdan Alexandra - Sc.nr.27"Principesa Ileana" Bucuresti - Cozac Cristina
8 - III - Ogirlaci Vanesa - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita - Mregea Mihaela
8 - IV - Cazacu felicia - Sc."N.Tonitza" Constanta - Chiru Alina
8 - III - Pirvu Cristina - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita - Mregea Mihaela
8 - IV - Turcus Darius Florin - Sc.Gen."Pavel Covaci" Macea Arad - Nicola Gabriel
7 - I - Foltun Samuel - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita - Popescu marioara
8 - III - Lot Bianca - Sc.cu cls.I-VIII"C-tin Negreanu" Tr.Sev. - Amzoi Eleonora
8 - III - Lulea Emilian - Sc.cu cls.I-VIII"C-tin Negreanu" Tr.Sev. - Amzoi Eleonora
8 - III - Ciltaru Ana Maria - Sc.cu cls.I-VIII"C-tin Negreanu" Tr.Sev. - Amzoi Eleonora
ESEU
10 - IV - Potocean Teodora Aurora - Sc cu cls.I-VIII nr.2 Resita - Nitoiu Aurica


INVATAMANT GIMNAZIAL

NOTA - Cls - Numele si prenumele - Scoala - Coordonator
POEZIE
10 - VIII - Patrichi Monica - Sc.Gimnaziala nr.11"M.Sadoveanu" Galati - Mutes Nicoleta daniela
9,5 - VIII - Rusu Violeta - Sc.nr.2"Sf.Stelian" Umbraresti-Deal GL - Babes Monica
9 - VIII - Tiron Laura - Sc.nr.2"Sf.Stelian" Umbraresti-Deal GL - Babes Monica
9 - VIII - Lupu Loredana - Sc.nr.24"Sf.Gheorghe"Craiova - Barbulescu Cornelia
9 - VIII - Popa lavinia - Sc.nr.24"Sf.Gheorghe"Craiova - Barbulescu Cornelia
8,5 - VII - Maravela Ioan - Sc Gimnaziala Nr.1 Mastacani - Bria Anca
8,5 - V - Deaconu Madalin - Lic.T."Henri Coanda" Craiova - Vasile Corina
8,5 - VIII - Draghici Mihaela - Sc.cu cls.I-VIII nr.2 Cernavoda CT - Bucatica Hortensia Elisabeta
8 - VIII - Galesanu Maria Denisa - Sc.nr.16 "Jose Marti", Bucuresti Sect.2 -
8 - VI - Stamate Mihaita - Sc Gimnaziala Nr.1 Mastacani - Bria Anca
8 - VII - Benea Madalina - Sc Gimnaziala Nr.1 Mastacani - Bria Anca
8 - V - Calin Iulia - Sc Gimnaziala Nr.1 Mastacani - Bria Anca
8 - VI - Mateita Mihaela - Sc cu cls I-VIII Plenita - Gaspar Angela Claudia
8 - VII - Albastroiu Andreea - CN "Elena Cuza" Craiova - Zamfir Camelia
8 - V - Barbu Andreea Rodica - Sc.cu cls.I-VIII nr.16 Craiova - Stroia Dorina
8 - VII - Hristu Adelina Petruta - Sc.cu cls.I-VIII nr.2 Cernavoda CT - Bucatica Hortensia Elisabeta
8 - VIII - Mantu Georgiana - Sc.cu cls.I-VIII nr.2 Cernavoda CT - Bucatica Hortensia Elisabeta
8 - V - Soos Ionut Andrei - Sc.cu cls.I-VIII"T.Vladimirescu" Dragasani - Lungu Elena Corina
8 - VI - Rascota Alexandru - Sc.cu cls.I-VIII"C-tin Negreanu" Tr.Sev. - Popescu Simona
8 - VIII - Pascu Adela - Sc.nr.24"Sf.Gheorghe"Craiova - Barbulescu Cornelia
8 - VIII - Petcov Andrada - Sc.nr.24"Sf.Gheorghe"Craiova - Barbulescu Cornelia
7 - VI - Maravela Ana Maria - Sc Gimnaziala Nr.1 Mastacani - Bria Anca
7 - V - Udrea Andreea - Lic.T."Henri Coanda" Craiova - Vasile Corina
7 - V - Dobre Bianca Valeria - Sc.cu cls.I-VIII nr.2 Cernavoda CT - Dumitrescu Mirela
7 - V - Bustenea Marina - Sc.cu cls.I-VIII nr.2 Cernavoda CT - Dumitrescu Mirela
7 - V - Chirescu cristina - Sc.cu cls.I-VIII nr.2 Cernavoda CT - Dumitrescu Mirela
7 - VII - Constantin Andreea Mihaela - Sc.cu cls.I-VIII nr.2 Cernavoda CT - Bucatica Hortensia Elisabeta
7 - VI - Gamala Stefan - Sc.cu cls.I-VIII"C-tin Negreanu" Tr.Sev. - Diaconescu Roxanda Emilia
7 - VIII - Basescu Iulia - Sc.nr.24"Sf.Gheorghe"Craiova - Barbulescu Cornelia
PROZA
10 - VII - Albastroiu Andreea - CN"Elena Cuza" Craiova - Zamfir Camelia
10 - VIII - Zibileanu Iuliana - CN"Costache Negri" Galati - Fuica Violeta
10 - V - Tranca Adriana mariana - Sc.cu cls.I-VIII nr.16 Craiova - Stroia Dorina
10 - VIII - Nedelcu Stefania Adela - Lic.Ped."St.Odobleja" Tr.Sev -
10 - VII - Hristu Adelina Petruta - Sc.cu cls.I-VIII nr.2 Cernavoda CT - Bucatica Hortensia Elisabeta
9,5 - VIII - Stoleru Ingrid - CN Iasi - Munteanu Nicoleta
9 - VIII - Galesanu Maria Denisa - Sc.nr.16 "Jose Marti", Bucuresti Sect.2 -
9 - VI - Cobirjala Anca Maria - SC.nr.37 "Mihai Eminescu"Craiova - Vancica Alina Oana
9 - VIII - Arsenie Mihaela Consuela - Sc.cu cls I-VIII"G.Enescu"Navodari CT - Popa Cristina
8,5 - V - Dumitrel Andreea Izabela - Sc.cu cls.I-VIII nr.16 Craiova - Stroia Dorina
8 - VIII - Polodeanu Raluca Maria - CN"Costache Negri" Galati - Fuica Violeta
8 - VIII - Ciurescu Alexandra Catalina - CN"Costache Negri" Galati - Fuica Violeta
8 - VII - Mihai Raluca - Sc.cu cls I-VIII Mierlestii de Sus Olt - Buscu Elena Madalina
8 - VII - Ene Bianca Gabriela - Sc.cu cls.I-VIII nr.2 Cernavoda CT - Bucatica Hortensia Elisabeta
8 - VIII - Nutu Carmen - Sc.cu cls.I-VIII nr.2 Cernavoda CT - Bucatica Hortensia Elisabeta
8 - VI - Gamala Stefan - Sc.cu cls.I-VIII"C-tin Negreanu" Tr.Sev. - Diaconescu Roxanda Emilia
7 - VI - Stamate Mihaita - Sc Gimnaziala Nr.1 Mastacani - Bria Anca
7 - V - Soos Ionut Andrei - Sc.cu cls.I-VIII"T.Vladimirescu" Dragasani - Lungu Elena Corina
ESEU
10 - VIII - Polodeanu Raluca Maria - CN"Costache Negri" Galati - Fuica Violeta
9,5 - VIII - Stan Elena - Sc.cu cls.I-VIII, Costesti, BZ - Stoica Florentina
9 - VIII - Ciurescu Alexandra Catalina - CN"Costache Negri" Galati - Fuica Violeta


INVATAMANT LICEAL

Nota - Cls - Numele si prenumele - Scoala - Coordonator
POEZIE
10 - XI - Farcas Alexandru Emil - CN"M.Eminescu" Satu Mare - Seicean Delia
9,5 - XII - Sestac Teodor Bogdan - CN"Dragos Voda" Campulung Moldovenesc - Penteliciuc Annemarie
9 - XI - Lohan Petra - CN"M.Eminescu" Satu Mare - Seicean Delia
9 - XI - Ambarus Gabriel Cristian - Cn"Cuza Voda" Husi - Marin Mirela
9 - XII - Stavrositu Mirela - CN"Iulia Hasdeu" Bucuresti - Mocanu Oana
8,5 - X - Baluta Andra Roxana - CN "Fratii Buzasti"Craiova -
8,5 - X - Soos Andreea - GS Bratianu Dragasani - Balan Ecaterina
8,5 - XII - Soos Daniela Damaris - GS Bratianu Dragasani - Balan Ecaterina
8 - XII - Ciorogar Alexandra - CT Ind.Alim."Terezianum" Sibiu - Iancu Mirela
8 - XII - Negrila Anisoara Stefania - GSA Alexandria - Bozeanu Mariana
8 - X - Vochineci Iosua - GSA Alexandria - Bozeanu Mariana
8 - X - Dimieru Andreea - CN"Elena Cuza" Craiova - Capatana Irina
8 - XI - Stilpeanu Iulia Georgiana - CN"Gib Mihaescu" Dragasani - Radu Mihaela
8 - IX - Tanasie Cristina Ionela - CN"Gh.Titeica" Tr.Sev - Arbanasi Ofelia
8 - X - Zurba Cristina - Cn"Cuza Voda" Husi -
8 - XI - Bogdan Andreea Elena - Cn"Cuza Voda" Husi - Marin Mirela
8 - XII - Istocescu Ana Mihaela - GS Bratianu Dragasani - Balan Ecaterina
8 - IX - Stoleru Irina Maria - CN"M.Eminescu" Botosani - Savescu Tamara irina
8 - XI - Zaharia Carina - CN"M.Eminescu" Botosani - Savescu Tamara irina

PROZA
10 - XI - Paputa-Dutu Carmen - CN"M.Eminescu" Satu Mare - Ziman Dorina
10 - IX - Farcas Lisa - CN"O.Goga" Sibiu - Tischer Andra
9,5 - IX - Popa Andreea - CN"O.Goga" Sibiu - Tischer Andra
9 - IX - Savu Denisa - CN"O.Goga" Sibiu - Tischer Andra
9 - XI - Iliescu Andreea Corina - GS Bratianu Dragasani - Balan Ecaterina
8,5 - XI - Ghebenei Ana Maria - CT Ind.Alim."Terezianum" Sibiu - Iancu Mirela
8 - XII - Sestac Teodor Bogdan - CN"Dragos Voda" Campulung Moldovenesc - Penteliciuc Annemarie
8 - XII - Busuioc Diana Amdreea - GSA Alexandria - Bozeanu Mariana
8 - XII - Nisipasu Laura Gabriela - CN"Elena Cuza" Craiova - Capatana Irina
8 - IX - Slavulete Mihai - CN"Elena Cuza" Craiova - Capatana Irina
8 - IX - Fleaca Ana Maria - CN"O.Goga" Sibiu - Pirca Lidia
8 - XII - Ionescu Aida - CT"Tomis" CT - Calin Ramona Mihaela
8 - X - Soos Andreea - GS Bratianu Dragasani - Balan Ecaterina
8 - - Posirca Laura Maria - GS Bratianu Dragasani - Balan Ecaterina
8 - XII - Soos Daniela Damaris - GS Bratianu Dragasani - Balan Ecaterina
8 - XI - Lung Karina - CN"M.Eminescu" Satu Mare - Ziman Dorina
8 - XI - Lohan Petra - CN"M.Eminescu" Satu Mare - Seicean Delia
8 - X - Roman Bianca Cristina - Cn"Cuza Voda" Husi - Marin Mirela

ESEU
10 - IX - Andrei Raluca Elena - CN"Cuza Voda" Husi - Marin Mirela
9,5 - XI - Lohan Petra - CN"M.Eminescu" Satu Mare - Seicean Delia
9 - XI - Tataruca Munteanu Andrada - CN"Costache Negri" Galati - Fuica Violeta
8,5 - X - Baluta Andra Roxana - CN "Fratii Buzasti"Craiova -


Ultima modificare efectuată Dragan Nedelcu la Mie Apr 04, 2012 1:39 pm, modificat de 8 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
 
Joi Mar 31, 2011 2:01 pm MesajTitlul subiectului:
Leti94



Data înscrierii: 31/Mar/2011
Mesaje: 3

Răspunde cu citat (quote)

un elev poate participa la 2 sectiuni? sau numai cu 3 lucrari la o singura sectiune?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
 
Joi Mar 31, 2011 2:29 pm MesajTitlul subiectului:
Dragan Nedelcu
Site Admin


Data înscrierii: 05/Ian/2007
Mesaje: 35
Locație: Dr. Tr. Severin

Răspunde cu citat (quote)

Un elev poate participa la mai multe sectiuni, dar inscrierea se face pe fiecare sectiune

Da, 2 fise si ceea ce inseamna inscriere


Ultima modificare efectuată de către Dragan Nedelcu la Joi Mar 31, 2011 4:17 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
 
Joi Mar 31, 2011 4:15 pm MesajTitlul subiectului:
Leti94



Data înscrierii: 31/Mar/2011
Mesaje: 3

Răspunde cu citat (quote)

Adica sunt necesare 2 fise de inscriere?
Va multumesc!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
 
Vin Apr 01, 2011 12:25 pm MesajTitlul subiectului:
Leti94



Data înscrierii: 31/Mar/2011
Mesaje: 3

Răspunde cu citat (quote)

lucrarile trebuie trimise in format electronic, adica prin posta pe un cd?
iar fisa de inscriere trebuie sa fie in acelasi document cu fiecare lucrare?
pentru participarea la 2 sectiuni trebuie achitata de 2 ori taxa de participare?
Va multumesc!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
 
Crează un subiect nou Răspunde la subiect Pagina de start a forumului EdituraStef.com | Concursuri
Subiectul anterior
Subiectul următor
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum